• Mini 1X4(T) Optinen kytkin
  • Mini 1X4(T) Optinen kytkin
  • Mini 1X4(T) Optinen kytkin
  • Mini 1X4(T) Optinen kytkin
  • Mini 1X4(T) Optinen kytkin
  • Mini 1X4(T) Optinen kytkin

Mini 1X4(T) Optinen kytkin





mini 1X4(T) Optinen kytkin
Ominaisuuksia

Vertaansa vailla olevat alhaiset kustannukset
Pieni lisäyshäviö
Korkean kanavan eristys
Erittäin vakaa ja luotettava
Epoksiton optinen polku
Lukkiutuminen tai lukitsematon

Sovelluksia
Optinen verkkosuojaus/palautus
Optisen signaalin reititys
Konfiguroitava optinen lisäys/pudotus
Lähettimen ja vastaanottimen suojaus
Verkon testijärjestelmät
Instrumentointi

Eritelmät
Parametri Yksikkö MOSW- 1×4T
Käyttöaallonpituus NM 850&1310±40 1260~1650
Lisäyshäviö Db ≤0,8 ≤1,0
WDL Db ≤0.25 ≤0.30
PDL Db ≤0,1
Kanavan ristikkäinen puhe Db ≥35 ≥55
Toistettavuus Db ±0,02
Tuottotappio Db ≥35 ≥55
Kytkentänopeus Ms 10 ≤
Taajuusmuuttajan jännite V 3.3 tai 5
Voiman ojennus Mw 500
Kestävyys Sykliä 3X107
Käyttölämpötila °C -40~70
Säilytyslämpötila °C -55~85
Kuitutyyppi   SM tai MM
Kuitujen pituus m Asiakkaan määritys
Dimensio mm (L)23×(W)27×(H)8.5

Pins
Lukitustoiminnolla Sähköinen käyttö Tilan tunnistin
Rele 1 Rele 2 Rele 1 Rele 2
1 5 6 10 1 5 6 10 2-3
8-9
3-4
8-7
2-3
8-9
3-4
8-7
Com = P1 - - GND V+ - - GND V+ Sulkea Avata Sulkea Avata
Com = P2 - - GND V+ V+ GND - - Sulkea Avata Avata Sulkea
Com = P3 V+ GND - - - - GND V+ Avata Sulkea Sulkea Avata
Com = P4 V+ GND -   V+ GND - - Avata Sulkea Avata Sulkea
 
Lukkiutumaton Sähköinen käyttö Tilan tunnistin
Rele 1 Rele 2 Rele 1 Rele 2
Nasta 1 Nasta 10 Nasta 1 Nasta 10 2-3,8-9 3-4, 8-7 2-3,8-9 3-4, 8-7
Com = P1 - - - - Sulkea Avata Sulkea Avata
Com = P2 - - V+ GND Sulkea Avata Avata Sulkea
Com = P3 V+ GND - - Avata Sulkea Sulkea Avata
Com = P4 V+ GND V+ GND Avata Sulkea Avata Sulkea

Dimensio


Tilaustiedot: MOSW- 1×4T-A-B-C-D-E-F-G
A B C D E F G
Moodi Aallonpituus Jännite Ohjausmalli Kuitujen halkaisija Kuitujen pituus Liitin
SM:9/125um
M5: 50/125um
M6: 62,5/125um
85: 850nm
13: 1310nm
14: 1490nm
15: 1550nm
162: 1625nm
165: 1650nm
13/15:1310/1550nm
3: 3.3V
5: 5V
L: Lukitus
N:Lukitsematon
25:250um
90:900um
05:0.5m
10:1.0m
15:1.5m
OO:Ei mitään
FP: FC/PC
FA: FC/APC
SP: SC/PC
SA: SC/APC
LP: LC/PC
LA: LC/APC

Nopea kysely

Suosittele lukemista